V OPI výhry, v OPII prohry

09.11.2015 20:20

První celolistopadový víkend přinesl našim družstvům dvě utkání v okresním přeboru I. třídy a dvě utkání v okresním přeboru II. třídy. Zatímco v OPI naše céčko a déčko nedalo svým soupeřům nejmenší šanci, v OPII se bodovat nepodařilo.

V šestém kole OPI zvítězilo déčko doma nad Slavií Kroměříž C 15:3 a céčko v Hulíně nad místním déčkem také 15:3. Déčko je tak v tabulce na čtvrtém místě a na prvního ztrácí pouze jeden jediný bod. Céčko je zatím šesté.

V pátém kole OPII prohrálo naše éčko doma s Morkovicemi C 16:2 a efko prohrálo v Bystřici pod Hostýnem s místním déčkem 18:0. Po první čtvrtině je tedy éčko předposlední (páté) a efko poslední (šesté). Obě družstva sbírají zatím zkušenosti a v dalších čtvrtinách jistě sesbírají i více bodů.